www.turfquick.com

CATALOG 2019

Kontakt detaljer

Vikavägen 2,
148 60 Stora Vika,
sverige
info@turfquick.se
+ (46) 08 410 144 05 - 06

VCard QR

Skicka oss en Meddelande

Vårt team är redo att hjälpa dig. Beskriv ditt intresse och vi svarar inom 2-arbetsdagar. Om du behöver omedelbar hjälp, vänligen ring ett av våra telefonnummer under normala kontorstimmar.

IMG_1124

Håkan Isak Yilmaz

vd

Tel: + 46 (0) 70 521 5590

hakan@turfquick.se
Carita

Carita Salminen

Ägare

Tel: + 46 (0) 84 101 4405

info@turfquick.se
Leif

Leif Öbrink

Business Controller

Telefon: + 46 (0) 708 571303

leif@turfquick.se
aline

Aline Varre

Försäljnings- och administrationschef

Central Telefon: + 46 (0) 76 184 7089

aline@turfquick.se
IMG_1123

Berth-Göran Bjurbäck

Produktionschef

Telefon: + 46 (8) 41014405

berth@turfquick.se
Daniel--

Daniel Plat

Turfquick Sales Frankrike och Belgien

Telefon: + 32 483 05 46 49

daniel.plat@turfquick.com
Arjan-De-Man

Arjan De Man

Turfquick Försäljning Nederländerna

Telefon: + 31 6 24 78 60 74

arjan@turfquick.com

Nurdan K.

IT-konsult

nurdan@turfquick.se

Leo Yilmas

Försäljningsassistent

leo@turfquick.se

Varukorg

Summa
Frakt och rabattkoder läggs till vid kassan.
Till Kassan