www.turfquick.com

CATALOG 2020

Kontakt detaljer

TURFQUICK AB,
Vikavägen 2,
148 60 Stora Vika,
Sverige
info@turfquick.se
+ 46 8 410 14 405
TURFQUICK TOHUM PEYZAJ ve TARIM EKİPMANLARI SAN. Tic. LTD. Sti.,
Mimar Sinan Mah. Üsküdar Cad.
Nej: 1 Yedpa Ticaret Merkezi
F Cad. Nej: 94
Ataşehir, Istanbul,
Turkiet
turkey@turfquick.com

VCard QR

Skicka oss en Meddelande

Vårt team är redo att hjälpa dig. Beskriv ditt intresse så svarar vi inom två arbetsdagar. Om du behöver omedelbar hjälp, ring ett av våra telefonnummer under vanliga kontorstid.

    hakan profil

    Håkan Isak Yilmaz

    vd

    Tel: + 46 (0) 84 101 4406

    hakan@turfquick.se

    Berth-Göran Bjurbäck

    Product Manager

    Tel: + 46 (0) 84 101 4405

    berth@turfquick.se
    Leif

    Leif Öbrink

    Business Controller

    Telefon: + 46 (0) 708 571303

    leif@turfquick.se
    Carita

    Carita Salminen

    KONTORSCHEF

    carita@turfquick.se
    Daniel--

    Daniel Plat

    Turfquick Sales Frankrike och Belgien

    Telefon: + 32 483 05 46 49

    daniel.plat@turfquick.com
    Arjan-De-Man

    Arjan De Man

    Turfquick Försäljning Nederländerna

    Telefon: + 31 6 24 78 60 74

    arjan@turfquick.com
    ertan-kurt-tr

    Ertan Kurt

    Turfquick Försäljning Turkiet

    Telefon: + 90 216 661 69 45

    ertan@turfquick.com

    Elisa Sohlman

    Turfquick Försäljning Brasilien, Argantina och Paraguay

    Telefon: + 46 73 584 18 11

    elisa@turfquick.com

    Bill Neigel

    Turfquick Sales Australien

    Mail: au@turfquick.com

    bill@turfquick.com

    Romit Patel

    Turfquick Sales India, Qatar och Dubai

    Tel: + 919825096464

    patel@turfquick.com

    Stefan Hofmann

    Turfquick Sales Tyskland

    Telefon: + 49 34298 4859 25

    s.hofmann@turfquick.com